ШЕПЕТІВКА. Середа Світлої седмиці

15 квітня, у середу Світлої седмиці, Високопреосвященніший архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м.Шепетівка. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору прот.Михайло Мацола, благочинний Шепетівського округу архім.Питирим (Пилипчук), настоятель кафедрального собору на честь ікони Божої Матері “Неопалима купина” м.Нетішин прот.Віктор Тишкун, духівник єпархії прот.Григорій Белешко, духовенство міста та району. Після літургії Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон привітав голову єпархіального інформаційного відділу архімандрита Олексія (Мацолу) з 30-річчям та нагородив орденом Української Православної Церкви Святителя Димитрія (Туптало), митрополита Ростовського.

(129)